top of page

1.

 

Po obdržení Vaší poptávky společně domluvíme vhodný termín.

2.

 

Po jeho potvrzení se ráda dozvím Vaše představy o výsledných fotkách a na základě nich se dohodneme na výběru vhodné vhodné lokality (exteriér, ateliér, pohodlí vašeho domova, atd.).

3.

 

Doporučím Vám tipy na barevné schéma oblečení a poradíme triky např. jak na focení připravit děti tak, aby neměly pocit, že s nimi jdete „k zubaři“ nebo aby nebyly přemotivovány tak, že slíbenou zmrzlinu budou chtít „hned teď“.

4.

 

Během focení nebudeme nikam spěchat a vše podřídíme náladě dětí (ano, tatínků také). Průběžně Vám budu ukazovat náhledy fotek na displeji foťáku, abyste měli představu, jakým směrem se vše ubírá.

5.

 

Po dofocení Vás požádám o zaplacení.

6.

Do týdne obdržíte náhledy neupravených fotek k výběru pro retuše a tisk (už nyní bych Vám moc ráda poděkovala za to, že oceňujete, že i já, jako většina kvalitních fotostudií a fotografů, předávám fotografie v plném rozlišení, pouze vyretušované a upravené).

7.

Do 2 týdnů od focení Vám předám fotky ve finální podobě v elektronické a tištěné verzi v počtu závislém na Vámi zvoleném balíčku a požádám Vás o doplatek zbylé částky.

bottom of page